Точка К-Середина відрізка ав знайдіть координати точки К якщо А(-5,8)В ( 3-12))


Ответы на вопрос

Отвечает Малкова Елизавета.

Ответ:

х=(х1+х2)/2=(-5+3)/2=-2/2=-1

у=(у1+у2)/2=(8-12)/2=-4/2=-2

К(х;у)=К(-1;-2).