СРОЧНО! Мотузку довжиною 81 см розрізали на дві частини, одна з яких на 17 см коротша іншої. Знайди

довжину кожної частини

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Паша.

Ответ:

32;49

81-17=64

64/2=32

32+17=49