5)Двоє робітників отримали 8500 грн. Один працював 4 дні, а другий 6 днів. Як вони мають розділити

між собою зароблені гроші? 2) Відрізок АВ довжиною 432 см точками Р і К поділено на три частини у відношенні 2 : 7 : 15. Знайдіть довжину кожної частини. 4) Палицю розпиляли на дві частини у відношенні 5:11. Виявилось, що одна частина на 36 см довше іншої. Знайдіть довжину меншої частини.ЗАДАЧІ ТРЕБА РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОПОРЦІЇ АБО ПРОПОРЦІЙНОГО ДІЛЕННЯ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучинський Ярик.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

5) 4+6 = 10 дн - вони працювали разом

   8500 :10 = 850грн - отримали за 1 день

   850 × 4 = 3400грн - отимав перший

   850 × 6 =  51000 - другий

спосіб 2

Нехай х - коєфіціент пропорційності

4х+6х=8500

10х=8500

х=8500:10

х=850 грн - за один день, 850×4=3400грн(перший) 850×6=5100грн

2) 2х+7х+15Х=432

  24х= 432

   х =432:24

   х= 18см - це одна частина

АР=2х=2×18=36см

РК=7х=7×18=126см

КВ=15х=15×18=270см

4) Перша частина палиці - 5х, друга -11х
тоді 11х - 5х =36

       6х=36

        х=6см, перша частина - 5х=5×6=30см, друга - 11х=11×6=66см