Шнурок розрізали на дві частини так, що одніеї 1/4 частини дорівнює 1/5 іншої частини. Знайдіть

довжину кожної частини, якщо різниця іх довжин дорівнює 50 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Полина.

Ответ:

200 и 250

Пошаговое объяснение:

x - меньшая часть, см.

y - большая часть, см.

Система уравнений:

1/4 ·x -1/5 ·y=0

y-x=50

1) 1/4 ·x -1/5 ·y=0

(5x-4y)/20=0

5x-4y=0

2) y-x=50                      |×4

4y-4x=200

5x-4y+4y-4x=0+200

x=200 см - меньшая часть.

y-200=50

y=50+200

y=250 см - большая часть.