периметр прямокутника дорівнює 200мм . ширина у 4 раза менше ніж довжина. знайдіть сторони та площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Балесная Надежда.

Ответ:

ширина - 20 см

довжина - 80 см

площина - 1600 см^2

Пошаговое объяснение:

x см - ширина прямокутника

4х см - довжина прямокутника

Периметр дорівнює сумі довжин всіх сторін, отже

2(х+4х)=200

2х+8х=200

10х=200

х=20 см

Отже, ширина дорівнює 20 см, а довжина 4*20=80 см

Площина прямокутника дорівнює довжину*ширину, S=20*80=1600 см^2