З трьох ділянок зібрали 394 центнерів картоплі причому з однієї ділянки зібрали у 4,8 раза менше

ніж із другої та в 3,2 рази менше ніж з третьої. Скільки центнерів картоплі зібрали з кожної ділянки окремо​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевелёв Даниил.
Х + 4,8х + 3,2х = 394
9х = 394
х = 394/9
х = 43 7/9 ц - собрали с 1

(4,8х) = 4,8 * 43 7/9 = 4 8/10 * 43 7/9 = 4 4/5 * 43 7/9 = 24/5 * 394/9 = 3152/15 = 210 2/15 ц - собрали со 2

(3,2х) = 3,2* 43 7/9 = 3 2/10 * 43 7/9 = 3 1/5 * 43 7/9 = 16/5 * 394/9 = 6304/45 = 140 4/45 ц - собрали с 3

43 7/9 + 210 2/15 + 140 4/45 =
43 35/45 + 210 6/45 + 140 4/45 = 393 45/45 = 394