Із 4 ділянок було зібрано 1928 ц .картоплі . З першої ділянки 340 ц. картоплі . Із другої у 2 рази

більше ніж з першої . А з третьої і четвертої зібрали однаково ц. картоплі .Скільки центнерів картоплі зібрали з четвертої ділянки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Славик.
1) 340*2=680-це з другої ділянки,
2) 1928-340-680=908, це з третьої і четвертої
3)908:2=454, це з четвертої