Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 56. Знайдіть ці числа, якщо одне з них у 6 разів більше від

другого. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дима.

Ответ:

Искомые числа: 16 и 96

Пошаговое объяснение:

(х+6х):2=56

7х=56*2

7х=112

х=112:7

х=16 - одно число,

16*6=96 - второе число.

(16+96):2=112:2=56 - ср.арифм.