знайти площу рівнобічної трапеції бічна сторона якої дорівнює 11 см висота трапеції 9 см периметр

47 см а одна з основ на 5 см більша за іншу​

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Саша.

Ответ:

112,5 см2

Пошаговое объяснение:

S=hl

l-средняя линия

Р=2АВ+ВС+СD

BC=x, AC=x+5

2*11+x+x+5=47

2x=47-22-5

2x=20

x=10

BC=10, AC=15

l=(BC+AC)/2=(10+15)/2=25/2=12,5

S=9*12,5=112,5