Сплав містить 11%міді скільки міді буде у 400кілограмів


Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Анжелика.

Ответ:

44кг

Пошаговое объяснение:

Всю велечину приймають за 100%!

Сплав: 400кг—100%

Мiдi: ?кг—11%

Рішення.

1) 400:100=4(кг)—складе 1% сплаву

2) 4•11=44(кг)—буде міді в 400кг сплаву

Спосіб 2.

11%=0,11

0,11 от 400кг

1) 400•0,11= \frac{400 \times 11}{10} =  \frac{40 \times 11}{1} = 44(кг)—буде міді в 400кг сплаву