Турист у поході був 3 дні.Другого дня він пройшов на 3км менше,ніж першого і в 2рази більше ніж

третього.Скільки км турист пройшов першого і третього дня окремо,якщо другого днів він пройшов 10км?

Ответы на вопрос

Отвечает Мокроусова Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)10+3=13(км)- пройшов турист першого дня.

2) 10:2=5(км)- пройшов турист третього дня

Відповідь напишете самі.