Першого дня Тарасик прочитав 18ст. цікавої книги про подорожі, другого дня у 2рази більше, ніж

першого, а 3дня у 2рази більше, ніж 2дня.скільки сторінок прочитав Тарасик за 3 дні

Ответы на вопрос

Отвечает Шубин Даниил.

1)18*2=36
2)36*2=72
3)18+72+36=126
Відповідь:126

Отвечает Щербакова Ксюша.

1) 18 • 2 = 36 (стор.) — прочитав Тарасик другого дня.
2) 36 • 2 = 72 (стор.) — прочитав Тарасик третього дня.
3) 18 + 36 + 72 = 126 (стор.) — прочитав Тарасик за три дні. 
Відповідь. За три дні Тарасик прочитав 126 сторінок.