Туримт у поході був 3 дні. Другого дня він пройшов на 3 км меньше,ніж першого і в 2 рази більше,

ніж третього. Скільки кілометрів турист процшов першого та третього дня окремо, якщо другого дня він пройшов 10 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Шапринская Анфиса.

Пошаговое объяснение:

Перший день - ? , на 3 км більше , ніж другого

Другий день - 10 км

Третій день - ? , у 2 рази менше ніж другого

Роз'вязок:

1)10+3=13 ( км) -Пройшов турист у перший день

2)10/2=5 ( км ) - Пройшов турист у третій день

Відповідь : 13 км ; 5 км