Добуток чисел 3 i 9 суми чисел 4 і 9 різницю чисел 14 і 8 частку числа 63 і 7 3*9,4+9,14-8,63:7

Правильно?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Александр.

Привіт!) Зараз усе запишемо:

Добуток - це множення, на письмі пишемо " · "

Сума - це додавання, на письмі пишемо " + "

Різниця - це віднімання, на письмі пишемо " - "

Частка - це ділення, на письмі пишемо " : "

Отже, добуток 3 і 9 = 3 ·  (або * ) 9 = 27

Сума чисел 4 і 9 = 4 + 9 = 15

Різниця чисел 14 і 8 = 14 - 8 = 6

Частка чисел 63 і 7 = 63:7 = 9

Відповідь: похибки немає :) Молодець!