Помогите плиз! Утвори вирази та знайди їхне значення. 1) від суми чисел 157 і 203 відніми добуток

чисел 40 і 4 2) частку чисел 240 і 60 збільш у 9 разів 3) число 482 змнгш на добуток чисел 80 і 3 4)добуток чисел 82 і 23 зменш на різницю чисел 140 і 96

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Виктория.
1) (157+ 203) - 40*4 = 360 - 160 = 200
2) 240/60 * 9 = 4 * 9 = 36
3) 482 - 80*3 = 242
4) 82*23 - (140 - 96) = 1886 - 44 = 1842