Об'єм піраміди дорівнює 180 см3, а площа її основи - 60 см2. Знайдіть висоту піраміди. Дякую ^-^


Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Юлия.

Ответ: 9см

Пошаговое объяснение: V = 1/3S h      180= 1/3 х 60 х h

180 = 20h       h= 180 : 20 = 9 см