Для святкування днів народження кафе закупило цукерки: молочні, шоколадні та фруктові. Молочні

становили 52% усієї маси, шоколадні 25% молочних, а фруктові решту 140кг/ .Скільки усього

Ответы на вопрос

Отвечает Черемушкина Дарья.

Відповідь:

Усього закупили 400 кг цукорок.

Покрокове пояснення:

нехай х- кг закупили усього, тоді x*\frac{52}{100} -cтановили молочні, а

(x\frac{52}{100})*\frac{25}{100} -становили шоколадни.

За умовами задачі складемо рівняння:

0,52х+0,52х*0,25+140=х;

х-0,52х-0,13х=140;

0,35х=140

х=140:0,35

х=400 (кг)- закупили усього

якщо треба!!!!! :

0,52*400=208 (кг)- молочні цукерки

0,13*400=52 (кг) -шоколадні