ДОПОМОЖІ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО!! У складі згущеного молока міститься 80/1000 молочних білків,

84/1000 молочних жирів і 442/1000 цукру. 1) Яку частину згущеного молока складають молочні білки, жири і цукор разом? 2) На скільки більше у згущеному молоці миститься цукру, аніж молочних білків і жирів разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Варґа Стас.

Ответ:

1) 80/1000+84/1000+442/1000= 606/1000 — молочні білки, жири і цукор разом.

2) 80/1000+84/1000=164/1000 — молочні білки і жири разом.

3) 442/1000-164/1000= 278/1000 — на стільки більше цукру міститься у згущеному молоці, ніж білків і жирів разом