Довжина однієї сторони прямокутника12см.Це у 3рази більше, ніж ширина. Знайди його периметр.

Накреслицей прямокутник

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

1).12•3=26(см)-ширина 2).(12+26)•2=76(см)

Пошаговое объяснение:

Р=(а+в)•2. накресли прямокутник 12см на 26см на 12смна26см