Скласти вираз та знайти його значення: Частку чисел 7,5 і -2цілих 3/7 поділити на -7цілих 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Пузиков Илья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

(7,5:(-2\frac{3}{7}) ):(-7\frac{1}{2})=\frac{7}{17}

-\frac{75}{10} :\frac{17}{7} =-\frac{75}{10} *\frac{7}{17} =-\frac{15}{2} *\frac{7}{17} =-\frac{105}{34}

-\frac{105}{34}:(-7\frac{1}{2} )=\frac{105}{34}:\frac{15}{2} =\frac{105}{34}*\frac{2}{15}=\frac{7}{17}

Отвечает Дайргали Айсана.

Ответ:

7/17

Пошаговое объяснение:

(7,5:(-2 3/7)/-7 1/2=(-7 5/10*7/17):(-15/2)=15/2*7/17*2/15=7/17