Велосипедист їхав 2 год зі швидкістю 12,6 км/год і 4 год зі швидкістю 13,5 км/год. Знайдіть середню

швидкість велосипедиста на всьому шляху. зроби по діях​

Ответы на вопрос

Отвечает Vasilkovskiy Yaroslav.
(12,6 * 2) + (13,5 * 4) = 25,2 + 54 = 79,2
79,2 : 6 = 13,2 - средняя скорость