1. 1/6 невідомого числа дорівнює 700. Запишіьб невідоме число. 2. Периметр квадрата 80см. Чому

дорівнює площа? 3. 1/2 всієї відстані 86км. Чому дорівнює вся відстань?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Рома.

1. 700×6:1=4200 - невідоме число.

2. 80:4=20 (см) - 1 сторона квадрата.

20×20=400 (см2) - площа квадрата

3. 86×2=172 (км) - вся відстань.

Отвечает Крапивин Павел.

1. 700 : 1/6=4200.

2.  1)80 : 4=20(см)- сторона квадрата.

     2) 20²=400(см²)-S.

3. 86 : 1/2 = 172.(км).