за три дні продали 96 кг борошна.другого дня продали вдвічі більше ніж першого дня,а третього на 4

кг менше ніж другого. Скільки борошна продали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Колобродова Алина.

Ответ:

20,40,36 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай першого дня продали - х кг, тоді другого- 2х, а третього- 2х-4. Складемо рівняння:

Х+2х+(2х-4)=96

Х+2х+2х-4=96

5х=96+4

5х=100

Х=100:5

Х=20 кг- продали першого дня

2*20=40 кг- продали другого дня

40-4=36 кг- продали третього дня