Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 46,4. Одне з них 36,4. Знайдіть друге число​


Ответы на вопрос

Отвечает Rimself Vlada.

Ответ:

56,4

Пошаговое объяснение:

(36,4+х):2=46,4

36,4+х=46,4*2

36,4+х=92,8

х=92,8-36,4

х=56,4