з першої ділянки накопали шість мішків картоплі а з другої 9 таких самих мішків причому з першої

ділянки зібрали на 150 кг картоплі менше ніж із другої скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки окремо​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

Ответ:

Нехай в одному мішку було х кг картоплі, тоді з першої ділянки накопали 6х кг картоплі, а з другої -9х кг картоплі. Відомо, що з першої ділянки зібрали на 150 кг картоплі меньше, ніж з другої. Маємо рівняння:

9х-6х=150

3х=150

х=150:3

х=50

В однієму мішку - 50кг картоплі, відповідно з першої ділянки зібрали 6х=6*50=300 кг картоплі, а з другої 9х=9*50=450 кг картоплі.

Відповідь: перша ділянка 300 кг картоплі, друга ділянка 450 кг картоплі

Пошаговое объяснение: