Із першої ділянки накопали 7 мішків картоплі,а з другої-8 мішків.Усьго накопали 750кг

картоплі.Скільки кг картоплі накопали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Даша.
750:(7+8)=50 кг в одном мешке
50*7=350 кг з першої ділянки
50*8=400 кг з другої ділянки.