На першій ділянці росте 36 кущів троянд. Кількість кущів, що ростуть на другій від кількості кущів

першої ділянки та 90 % від кількості кущів 4 ділянці, становить другої. Скільки кущів троянд росте на трьох ділянках разом? Даю все свои 60 балов только помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Половникова Соня.

Ответ:

1) 36:4*3=27(кущ) росте на 2 ділянці

2)27:90*100=30 (кущ) росте на 3 ділянці

3) 36+27+30=93(кущ) росте всього на трьох ділянках

Пошаговое объяснение:

только в самом условии ошибка, на второй дилянке 90% от третей (а там от второй). А так будет такое решение