На першій ділянці росте 36 кущів троянд. Кількість кущів що ростуть на другій ділянці становить три

четвертих від кількості кущів першої ділянки та дев'яносто відсотків від кількості кущів третьої ділянки. Скільки кущів троянд росте на трьох ділянках разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Охонская Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение

На другій ділянці 9*3=27

На третій

27/90=0,3*100=30