решите задачу 6 клас : На першій ділянці росте 30 кущів троянд кількість кущів на другій ділянці

становить 80% від кількості кущів на першій ділянці і 3/5 від кількості кущів на третій. Скільки кущів троянд росте на трьох ділянках разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исабеков Айбол.

Пошаговое объяснение:

Якщо для задач на продуктивність і швидкість найвигідніше таблиця, то для задач такого типу краще всыого підходить схема. Зараз поясню.Кожна величина позначаєТЬся квадратом, квадрат вписується числове значення (або змінна). Стрілками показано відношення між величинами. Стрілка "на (число)" показує від меншої величини на велику, і на скільки (якщо це число додатне). Стрілка без прийменника "на" (просто число) показує У скільки разів одна величина відрізняється інший (знову ж таки, стрілка вказує від вихідного числа до результату домножения).Збіжні від різних квадратів до одного стрілки означають, що в сумі всі величини-частини дають величину-ціле. Малюємо схему.А тепер ми дивимося, що б нам добре взяти за змінну. Мені здаеться, що кущі порівну - непоганий варіант.Заповнюємо схему, слідуючи по стрілках або проти них. Отримуємо рівняння:

(х+60)/4=х-60

(х+60)=(х-60)*4

4х-240=х+60

3х=300

х=100

Отже, на першому ділянці було 100+60=160 кущів, на другому 100-60=40 кущів. Відповідь: 160 i 40 кущів відповідно.