Знайдіть корінь рівняння (x+1)(2x-3)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мейрамбек Аман.

1) x+1=0                                  2) 2x-3=0

  x=0-1                                       2x=3-0                  

  x=-1                                         2x=3

                                                 x=3:2

                                                 x=1.5

x1=-1       x2=1.5