автокөлік 30 минут ішінде 45 км жол жүрді .велосипедшінің жылдамдығы автокөліктің жылдамдығынан 70

км сағатқа кем . онда дәл осы уақыт ішінде велосипедщі қанша км жол жүретінің тап

Ответы на вопрос

Отвечает Воронова София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Автомобиль проехал 45 км за 30 минут, а скорость велосипедиста на 70 км в час меньше скорости автомобиля. Сколько велосипедист проедет за такое же время?

1ч=60мин

45×2=90км/ч-скорость автомобиля

90-70=20км/ч-скорость велосипедиста

20÷2=10км-проедет велосипедист за 30мин.

Ответ:10км-проедет велосипедист за 30мин.