А) Бүркіттің ұшу ж 30 м. Ол 5 с iшiн,іттің ұшу жылдамдығы секундына —аа БС Ішінде қанша метр

жерге ұшады?ә) Ұлу 2 сағ ішінде 32 сағ ішінде 36 м жерге жылжыды.ың қозғалыс жылдамдығы қандай?сипедші 14 км/сағ жылдамдықпенхурді. Ол осы жолды қанша уақытта6) Велосипедші 14 км/са28 км жүрді. Ол осы жожүріп өтті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алимаханов Нурлыхан.

Ответ:

1)30÷5=6 6м|с

2)36÷2=18 18 м|с

3)28÷14=2 2 саг