Одна зі сторін прямокутника більша від іншої сторони на 3 см. Периметр прямокутникадорівнює 26

см. Знайди сторони цього прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Айкенов Айдос.

Ответ:

5 і 8 см

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона прямокутника-х, тоді друга- 3+х. Складемо рівняння:

2*(х+(3+х))= 26

2*(2х+3)=26

4х+6= 26

4х= 26-6

4х=20

Х= 5 см- одна сторона прямокутника

5+3= 8 см- друга сторона прямокутника