Знайти площу круга, якщо його діаметр дорівнює 14см (Відповідь подайте десятковим дробом)


Ответы на вопрос

Отвечает Шишов Серафим.

Ответ:153.86 (см)2

Пошаговое объяснение: S =1 4 π d2 =1 4 π 142 = 49 π (см)2 ≈ 153.86 (см)2

Отвечает Смирный Александр.

Ответ: 153,8

Пошаговое объяснение:

S=πr2

r=1/2×d=1/2×14=7

S=3.14×49=153,86