Власна швидкість човна 24,6 км/год, швидкість течії річки — 2,9 км/год. Скільки кілометрів пропливе

човен, рухаючись 2 год за течією і 3 год проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Бегларян Алик.

Ответ:

120,1 км

Пошаговое объяснение:

24,6+2,9= 27,5 км/ год- швидкість човна за течією

24,6-2,9= 21,7 км/год - швидкість човна проти течії

27,5*2= 55 км- пропливе човен за течією

21,7*3= 65,1 км- пропливе човен проти течії

55+65,1= 120,1 км- пропливе човен всю відстань разом