Середнє арифметичне чисел 1,6; 2,3 і х дорівнює 4,2. Знайти х.


Ответы на вопрос

Отвечает Насибов Шамиль.
(1,6+2,3+x):3=4,2
3,9+x=4,2•3
3,9+x=12,6
x=12,6-3,9
x=8,7