Ширина прямокутника 70 см його довжина становить 80 процентів ширини знайди периметр і і площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Никита.

Ответ:Довжина=56см.Периметр=252см.Площа=3920см2

Пошаговое объяснение:Довжина-80% від 70.

1% від 70=70:100=0.7см,так як довжина-80% то 0.7*80=56см-Довжина.

Периметр знаходимо додаванням усіх сторін-70+70+56+56=252см.

Площу знаходимо множенням ширини на довжину-70*56=3920см2.

Отвечает Александров Егор.

Ответ:

длина =56см

Р=252см

S=3920см^2

Пошаговое объяснение: