Сума двох чисел дорівнює 255. Одне зних більше ніж друге у чотири рази. Знайти ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Эминова Эмма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+4х=255

5х=255

х=255/5

х=51 - одне число

51*4=204 - друге