У кошику є 6 яблук і 4 груші. Яка ймовірність того, що навмання взятий фрукт буде яблуком? *

СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Оля.

Ответ: 3/5

Пошаговое объяснение: 6+4=10, 6/10=3/5

Отвечает Земских Александр.

Ответ:

\frac{6}{10}

Пошаговое объяснение: