Чому дорівнює різниця коренів рівняння x^2-6x+8=0


Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Данёк.

х²-6х+8=0

х²-2х-4х+8=0

х(х-2)-4(х-2)=0

(х-2)(х-4)=0

х-2=0, х-4=0

х=2, х=4

х1=2, х2=4