СРОЧНОООО, ПОЖАЛУЙСТА!!!!! Розвяжіть систему рівнянь способом підстановки: Х + 3У =8 3Х -4У=11


Ответы на вопрос

Отвечает Шамсетдинов Илья.

Ответ:

(5;1)

Объяснение:

х+3y=8

3x-4y=11

з першого рівняння:

x=8-3y

підставляємо у друге:

3(8-3y)-4y=11

розкриваємо дужки

24-9y-4y=11

переносимо

-9y-4y=11-24

зводимо подібні доданки

-13y=-13 |:-13

y=1

звідки x=8-3*1=5