Юля першого дня прочитала 24 сторінки,що становило 2/7 всіх сторінок у книжці. Другого дня вона

прочитала 1/5 решти сторінок. Скільки сторінок прочитала Юля другого дня. Срочно.

Ответы на вопрос

Отвечает Саратов Денис.

Пошаговое объяснение:

24 - 2 части

Х - 7 частей х= 24*7/2=84

Оставшиеся страницы=84-24=60

Прочитано во второй день 60/5=12стр