Чому дорівнює кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції F(х) = х³- 2х у точці x0=0 А)-1;

Б)0; В)1; Г) -2

Ответы на вопрос

Отвечает Лелеко Дима.

Ответ:

Г) -2

Пошаговое объяснение:

Кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції у деякiй точцi дорiвнюэ значенню похiдної у цiй точцi.

F'(х) = (х³- 2х)' = 3x^2 - 2

F'(x0) = F'(0) = 3*0^2 - 2 = -2