Маємо 30 кг 5% розчину солі. Скільки потрібно додати води, щоб отримати 3% розчин? помогите пж...


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Александр.

1) Пропорция: 30 кг раствора - 100%

                         х кг соли - 5%

х = 30 · 5 : 100 = 1,5 кг - масса соли в растворе;

2) Пропорция: х кг раствора - 100%

                         1,5 кг соли - 3%

х = 1,5 · 100 : 3 = 50 кг - масса получившегося раствора;

3) 50 - 30 = 20 кг - столько воды надо добавить.

Вiдповiдь: 20 кг води потрiбно додати.