Задача Автобус їхав з год зі швид-кістю 48,4 км/год і 5 годзі швидкістю 56,6 км/год.Який шлях

подолав авто-бус?​

Ответы на вопрос

Отвечает Резнов Антон.

Ответ:

428,2км

Пошаговое объяснение:

3*48,4=145,2

5*56,6=283

283+145,2=428,2