Шлях із села до міста ав- томобіль проїхав зі швид- в кістю 100 км/год, а зворот- вий шлях — зі

швидкістю 120 км/год. Знайдіть час, витрачений автомобілем на шлях із села до міста, якщо він витратив на нього на 0,8 год більше, ніж на зво- ротний шлях. Помогите пожалуйста прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Пастухова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай час,  витрачений автомобілем на зворотный шлях - х год, тоді  час,  витрачений автомобілем на  шлях із села до міста х+0,8 год. .Шлях із села до міста автомобіль проїхав 100(х+0,8) км, а зворотній шлях складає 120х км

Складемо рівняння :

120х= 100(х+0,8)

120х= 100х+80

20х= 80

х=80 : 20

х= 4 години час,  витрачений автомобілем на зворотній шлях

х+0,8=4+0,8= 4,8 год.час,  витрачений автомобілем на  шлях із села до міста