ФАСТОМ ПЖ До магазину завезли 480 кг картоплі, капусти та буряків. Картопля становить 35% усіх

овочів, а також 75% маси капусти. Скільки кілограмів буряків завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Евстратов Дмитрий.

Ответ:

88

Пошаговое объяснение:

1)480*0,35=168

2)168/0,75=224

3)480-(224+168)=88