До магазину завезли 280кг овочів. картопля становить 40% від усіх овочів, а а капуста 50% маси

картоплі. Скільки кг інших овочів завезли до магазину? Срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Максим.

Ответ:

112

Пошаговое объяснение:

280*0,4=112( кг)- картопля

112*0,5=56( кг)- капуста

112+56=168( кг)- разом картоплі та капусти

280-168=112( кг)

Отвечает Маркопольський Макс.

Ответ:

280*0,40=112(картопля)

112*0,50=56(капуста)

112+56= 168 (всего)