Друга сторона трикутника на 5см більше, ніж перша. Третя сторона трикутника в 3 рази більше, ніж

перша. Знайти сторони трикутника, якщо його периметр 21см

Ответы на вопрос

Отвечает Салимова Алия.

Ответ:

9,6см третя сторона

8,2см друга сторона

3,2см перша сторона

Пошаговое объяснение:

Пусть х буде перша сторона, тоді друга х+5,а третя сторона 3х. Периметр 21см

Р=а+б+с, де а б с сторони трикутника

Складаємо рівняння

х+х+5+3х=21

5х=21-5

5х=16

х=16/5

х=3,2 см перша сторона

Друга сторона х+5 підставляємо значення х

3,2+5=8,2см друга сторона

Третя сторона 3х

3,2*3=9,6 см третя сторона

Відповідь: 9,6см;8,2см;3,2см.