Вантажний автомобіль Їхав 2 години зі швидкістю 57 км/годину і 3 години зі швидкістю 58 км/годину

знайдіть середню швидкість вантажного автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Ответ: 57.6 км/год

Пошаговое объяснение:

57км/год × 2год = 114км

58 км/год × 3год = 174 км

2+3 = 5 год - час всієї поїздки автомобіля

114км+174км = 288 км - проїхав автомобіль

288:5=57.6 км/год - середня швидкість вантажного автомобіля

Отвечает Бақыт Раяна.

(57*2+58*3)/(2+3)=(114+174)/5=288/5=57.6/км/ч/

Весь путь 288 делим на все время движения 5ч

Ответ 57.6 км/ч